فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

فروش اقساطی لوازم خانگی در تهران

فروش اقساطی لوازم خانگی در تهران یعنی اینکه می‌توانید لوازم خانگی مورد نظر خود را مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و غیره را به جای پرداخت کل مبلغ ،به صورت اقساطی پرداخت کنید.

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

در این روش خرید، شما باید هر ماه یک مبلغ مشخصی را به صورت اقساط به فروشنده پرداخت کنید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که معمولاً به دلیل بهره‌برداری از این خدمت، مبلغ کل خرید شما از مبلغ نقدی که در صورت پرداخت یکجا باید پرداخت کرد، بیشتر خواهد بود.

این روش خرید برای افرادی که نمی‌توانند یک مبلغ بزرگ را به صورت یکجا پرداخت کنند، مناسب است.

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت
فروش اقساطی لوازم خانگی

فروش اقساطی لوازم خانگی

سلام! فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت یعنی اینکه شما می‌توانید لوازم خانگی مورد نظر خود را مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و غیره را بخرید و به جای پرداخت کل مبلغ به صورت یکجا، می‌توانید به صورت اقساطی پرداخت کنید. در این روش خرید، شما باید هر ماه یک مبلغ مشخصی را به صورت اقساط به فروشنده پرداخت کنید.

لوازم خانگی اقساطی

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که معمولاً به دلیل بهره‌برداری از این خدمت، مبلغ کل خرید شما از مبلغ نقدی که در صورت پرداخت یکجا باید پرداخت کرد، بیشتر خواهد بود. این روش خرید برای افرادی که نمی‌توانند یک مبلغ بزرگ را به صورت یکجا پرداخت کنند، مناسب است.

لوازم خانگی اقساطی
آیا برای خرید تلویزیون قسطی نیاز به ضامن دارم؟

آیا برای خرید تلویزیون قسطی نیاز به ضامن دارم؟

بستگی به شرایط خرید و نحوه فعالیت هر فروشگاه دارد. برخی از فروشگاه‌ها ممکن است از شما برای خرید تلویزیون قسطی ضامن بخواهند، اما برخی دیگر این الزام را ندارند و می‌توانید بدون ضامن تلویزیون خود را به صورت اقساطی خریداری کنید.

اگر می‌خواهید تلویزیون قسطی بخرید، بهتر است قبل از خرید با فروشگاه یا شرکت مربوطه تماس بگیرید و از شرایط خرید به صورت اقساط و نحوه پرداخت مبالغ مطلع شوید. همچنین، بهتر است قبل از امضای هرگونه قرارداد، شرایط و ضوابط خرید را به دقت مطالعه کنید تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشوید.

معمولاً در فروش قسطی لوازم خانگی، برای خرید محصول، نیاز به چند مدرک مانند کارت ملی، شناسنامه و… دارید. همچنین، برخی از فروشندگان ممکن است برای خرید قسطی لوازم خانگی، ضمانتنامه یا ضامن خواهند خواست.

در کل، فروش قسطی لوازم خانگی به عنوان یک روش خرید اقتصادی مورد استقبال مشتریان قرار دارد. با این روش می‌توانید لوازم خانگی را به راحتی و با پرداخت مبالغ کمتری خریداری کنید. اما قبل از خرید، بهتر است شرایط و شیوه پرداخت قسطی را با دقت مطالعه کرده و هزینه‌های اضافی مانند سود و کارمزد را در نظر بگیرید.

محمدصادق حمیدی‌مقدم رئیس اتحادیه لوازم خانگی همدان بیان نمودند فروشندگان به خاطر وضعیت بازار و تورم حاضر به فروش اقساطی نیستند و مشکلی در عرضه لوازم خانگی وجود ندارد اما قدرت خرید مردم پایین است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی همدان
5/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه در “فروش اقساطی لوازم خانگی بدون پیش پرداخت

  1. لادن گفت:

    چه کالاهایی توسط به صورت اقساطی به فروش می رسند؟
    بسیاری از کالاهای این فروشگاه مانند یخچال و فریزر، صوتی و تصویری، شستشو، سرمایش و گرمایش و کالاهای دیجیتال مانند تبلت، موبایل و کنسول بازی به صورت اقساطی به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
خانه
منو